МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ – 2023
![](http://khmt.kh.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-10_14-18-43-950-732x796.jpg)
Вітаємо Малярову Аліну Анатоліївну , викладача іноземної мови і Зозулю Юлію, студентку групи 329-К-4, голову студентської ради коледжу з перемогою в районному етапі конкурсу «МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ 2023»!
![](http://khmt.kh.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-7e0cc185b54c51a12e4dc7e4e0e394767fad6aecf788b674d045de4e0c945235_9e24ab5361f2288-756x1024.jpg)
Бажаємо бути лідерами в будь-яких змаганнях, завжди прагнути тільки до кращого, впевнено рухатися до поставленої мети і ніколи не сумніватися у своєму успіху. Не зупинятися на досягнутому, удосконалюватися, ніколи не падати духом. Вірте у свої сили! Молодці, так тримати!
Ми вами пишаємося!
![](http://khmt.kh.ua/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-10_14-42-32-568.jpg)