Шановні першокурсники та батьки! Щиросердно вітаю Вас з початком освітнього процесу у нашому коледжі. Ви стали студентами Харківського механіко-технологічного фахового коледжу імені О.О.Морозова.

Цей рік є надзвичайно складним для України, оскільки з початком 2022 року настали значні випробування для українського народу. Українська держава, пройшовши значний шлях у розбудові своєї незалежності, зустрілась з величезною перешкодою на цьому шляху – проти України була розв’язана повномасштабна війна.

Новий 2023-2024 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Наші відважні збройні сили кують перемогу на фронті, дорослі роблять усе для перемоги в тилу, навіть діти шукають способи допомоги армії.

           Із року в рік ми підтримуємо добру традицію: на початку навчального року проводимо свято всієї родини коледжу, яке поповнюється новими студентами – День знань та урочисту посвяту першокурсників у студенти.

Шановні першокурсники! На вас чекає цікаве, багате на різноманітні події студентське життя, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого закладу освіти.

Коледж  надає студентам усі можливості для одержання якісної освіти, а отже, для конкурентоспроможності в майбутньому й гідного становища в суспільстві. Від наших з Вами знань і професійних якостей залежить майбутнє нашої країни.

Від усього серця бажаю молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин. І найголовніше – перемоги над російським агресором. Дякуємо і віримо нашим Збройним Силам України.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою Директор  Андрій НЕДЯК