Дорогі студенти! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.

Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і кращий навчальний заклад. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.

Переконаний, що ваші знання і талант, активна громадська діяльність, відповідальне ставлення до майбутнього держави, підтримка волонтерського руху, стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни.

Нашому коледжу властиві  багаті освітні,  спортивні, культурні традиції. Звання випускника Харківського механіко-технологічного фахового коледжу імені О. О. Морозова завжди асоціюється з високим інтелектуальним рівнем підготовки, творчим креативним підходом до справи, високою духовністю і патріотизмом. Пишайтесь тим, що ви гордо несете звання студента ХМТФК і своїми добрими справами примножуйте славу закладу!

Зичу всім  міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!


Директор Андрій НЕДЯК

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *