7 листопада 2024 року – Міжнародний день протидії булінгу, який має на меті підвищення усвідомлення про проблему цькування та сприяння створенню безпечного та доброзичливого оточення для кожного. Булінг є серйозною проблемою, з якою стикаються як діти, так і дорослі у різних соціальних середовищах.
Студенти і викладачі Харківського механіко-технологічного фахового коледжу імені О.О. Морозова 07 листопада 2024 в онлайн-режимі на платформі ZOOM долучилася до правопросвітницьких заходів з протидії булінгу «Скажи разом з нами «Ні!» булінгу!», під час яких здобувачі освіти обговорили що таке булінг, які його прояви та шляхи протидії. У ході обговорення вигаданих ситуацій формували навички толерантного спілкування, виховували почуття поваги до оточуючих.
Класним керівником Іриною СУХОМЛИН (група 340-К-2) проведено годину спілкування «Стоп, булінг!». Було визначено види булінгу, його вплив на психологічний стан людини. Студенти, під час обговорення переглянутого відеофільму, визначили типові риси обох сторін булінгу, чинники, які впливають на агресивні та жорстокі прояви поведінки в молоді, ознайомились з нормативно-правовими документами з питань запобігання, протидії домашньому насильству та булінгу; визначили види відповідальності за прояви агресивної поведінки.
Під час виховної години “Булінг як соціальна проблема” (група 342-К-1), «Попередження булінгу в освітньому середовищі» (група 333-Д-4) класні керівники Вікторія КРАВЧЕНКО та Інна ХВАТОВА намагалися донести студентам, що будь-які прояви насильства над людиною неприпустимі і є порушенням її прав. Студенти ознайомилися з інформацією про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту
Класний керівник Олександра ЧЕБОТАРЬОВА (група 337-К-3) провела тематичну годину «Булінг: міф та реальність», спрямовану на інформування учасників освітнього процесу та направлену на забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, формування у підлітків навичок толерантного спілкування, виховання почуття поваги до оточуючих та до себе.

Класний керівник Ольга РОМАЩЕНКО (група 341-А-2) з метою узагальнення знань студентів з поняттями булінг, його видів та проявів, сприяння розвитку навичок конструктивного вирішення контрольних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів булінгу в студентському середовищі провела виховний захід «Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьбі з насильством»
Під час обговорення цікавої та важливої інформації студенти переглядали відеоролики та презентації з профілактики булінгу.
Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!

7 листопада 2024 року – Міжнародний день протидії булінгу, який має на меті підвищення усвідомлення про проблему цькування та сприяння створенню безпечного та доброзичливого оточення для кожного. Булінг є серйозною проблемою, з якою стикаються як діти, так і дорослі у різних соціальних середовищах.

           Студенти і викладачі Харківського механіко-технологічного фахового коледжу імені О.О. Морозова  07 листопада 2024 в онлайн-режимі на платформі ZOOM долучилася до правопросвітницьких заходів з протидії булінгу «Скажи разом з нами «Ні!» булінгу!», під час яких здобувачі освіти обговорили що таке булінг, які його прояви та шляхи протидії. У ході обговорення вигаданих ситуацій формували навички толерантного спілкування, виховували почуття поваги до оточуючих.

Класним керівником  Іриною СУХОМЛИН (група 340-К-2)  проведено годину спілкування «Стоп, булінг!». Було визначено види булінгу, його вплив на психологічний стан людини. Студенти, під час обговорення переглянутого відеофільму, визначили  типові риси обох сторін булінгу, чинники, які впливають на агресивні та жорстокі прояви поведінки в  молоді,  ознайомились з нормативно-правовими документами з питань запобігання, протидії домашньому насильству та булінгу; визначили види відповідальності за прояви агресивної поведінки.

Під час виховної години “Булінг як соціальна проблема” (група 342-К-1), «Попередження булінгу в освітньому середовищі» (група 333-Д-4) класні керівники Вікторія КРАВЧЕНКО та Інна ХВАТОВА намагалися донести студентам, що будь-які прояви насильства над людиною неприпустимі і є порушенням її прав. Студенти ознайомилися з інформацією про  запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту

Класний керівник Олександра ЧЕБОТАРЬОВА (група 337-К-3)  провела тематичну годину «Булінг: міф та реальність», спрямовану на інформування учасників освітнього процесу та направлену на забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, формування у підлітків навичок толерантного спілкування, виховання  почуття поваги до оточуючих та до себе.

Класний керівник Ольга РОМАЩЕНКО (група 341-А-2)  з метою узагальнення знань студентів з поняттями булінг, його видів та проявів, сприяння розвитку навичок конструктивного вирішення контрольних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів булінгу в студентському середовищі провела виховний захід «Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьбі з насильством»

Під час обговорення цікавої та важливої інформації  студенти переглядали відеоролики та презентації з профілактики булінгу.

Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *