1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо Вас на сайті одного з провідних технікумів машинобудування України!

Без имени-1

1

До уваги абітурієнтів !

З 1 липня 2017 року по 14 липня 2017 року здійснюється прийом заяв та документів на основі базової загальної середньої освіти.

З 12 липня 2017 року по 1 серпня 2017 року здійснюється прийом заяв та документів на основі повної загальної середньої освіти.

Строки проведення технікумом вступних випробувань на основі базової загальної середньої освіти з 15 липня до 22 липня 2017 року.

Запрошуємо до нашого технікуму для навчання за сучасними спеціальностями!

Технікум гарантує високий рівень знань, має потужну навчально-матеріальну базу. 


Харківський механічний технікум імені Олександра Олександровича Морозова (машинобудівний до 1953 року) був заснований у 1930р. при Харківському Паровозо-будівному заводі ім. Комінтерна.
Після звільнення міста Харкова у серпні 1943р. від німецько-фашистських загарбників, коли ще палахкотіла війна, а держава потребувала фахівців оборонної промисловості, наказом Наркома танкової промисловості СРСР В.О.Малишева технікум відновив свою діяльність вже з 1 січня 1944 р. на денному і вечірньому відділеннях.
За свою післявоєнну діяльність технікум підготував більше 15 тис. фахівців машинобудівного профілю.

У 1979 році постановою Уряду України технікуму було присвоєно ім’я видатного танкобудування генерал-майора-інженера Морозова О.О., двічі Героя Соціалістичної праці, лауреата Ленінської і двох Державних премій СРСР, який у 1931 році закінчив наш технікум.
З іменем О.О.Морозова пов’язане створення легендарного танка Т-34, який зіграв вирішальну роль у розгромі ворога у Великій Вітчизняній війні.
Сьогодні технікум є вищим навчальним закладом, який готує фахівців за 4-ма машинобудівними спеціальностями. У нас працює стабільний висококваліфікований педагогічний колектив, який забезпечує через потужну методичну, організаційну і матеріально-технічну базу якість навчання студентів на рівні державних вимог.
Технікум має два навчальних корпуси, у яких розміщується 27 навчальних кабінетів, 14 лабораторій, комп’ютерні класи, навчально-виробнича майстерня з двома цехами, спортивна зала, актова та конференц-зали, бібліотека й інші приміщення.
Усі іногородні студенти забезпечуються місцями у гуртожитку.
Студенти технікуму проходять у цехах і відділах базового підприємства виробничу і переддипломну практики, а деякі — захищають свої дипломні проекти безпосередньо на заводі.
Висока довіра галузевого Міністерства до технікуму проявляється в належному обсязі фінансування. Так, за кошти державного бюджету навчаються порядка 80% студентів, а близько 70% студентів денної форми навчання отримують академічну стипендію.
Висока якість підготовки молодших спеціалістів приваблює потенційних роботодавців — представників промислових підприємств Харківського регіону — запрошувати до працевлаштування випускників технікуму.
Акредитаційна комісія МОН України у своїх висновках дає позитивну оцінку освітній діяльності нашого технікуму, вказує, що навчально-методичне, кадрове та матеріально-технічне забезпечення підготовки молодших спеціалістів відповідає встановленим державним вимогам і забезпечує гарантію якості вищої освіти І рівня акредитації.

Joomla templates