1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо Вас на сайті одного з провідних технікумів машинобудування України!

Без имени21 

УВАГА!!!
 Карантин продовжено до 31 липня.
Працюемо за дистанційним навчанням.
Підтримуйте зв'язок зі своїми
викладачами,
виконуйте їх завдання і поради.
Здоров'я вам, студенти!

 Привітання директора

Щиро радий Вашому інтересу щодо діяльності Харківського механічного технікуму імені О.О.Морозова, - первістка підготовки молодших спеціалістів. 85 – річна історія нашого технікуму з традиційними багатогранними зв’язками з ДП «Завод імені В.О.Малишева» - головним замовником кадрів, переконують, що сплав унікальних технічних можливостей, професійний творчий підхід до навчального процесу персоналу технікуму, здатні підняти на вищий рівень первинну підготовку кваліфікованих фахівців в стінах нашого технікуму. Підтвердженням цього є добрі відгуки про випускників нашого технікуму не тільки на Заводі ім. В.О.Малишева, а також іншими провідними промисловими підприємствами міста Харкова: ВАТ «Світло шахтаря», АТ «Харківський підшипниковий завод», АТ «Харківський тракторний завод», Харківське державне авіаційне виробниче підприємство тощо. Реалізовуючи на практиці принципи взаємовигідного партнерства, ХМТ ім. О.О.Морозова співпрацює з більшістю навчальних закладів III-IVрівня акредитації, підтримує ділові відносини з усіма промисловими підприємствами Харкова.

З найкращими побажаннями,

Директор Харківського механічного технікуму ім. О.О.Морозова

А.М.Недяк


________________________________________________________________________

  Благодійна діяльність студентів     

ХМТ ім. О.О.Морозова

volonteri

детальніше

Увага абітурієнту!

З 30.06.2020 розпочато прийом заяв для вступу до ХМТ ім.О.О.Морозова.

Заяви можно подавати як особисто в письмовій формі, так і надсилати на електронну адресу Приймальної комісії. Форма заяви - за посиланням.

Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      Тел. (057)784-44-21


You have no rights to post comments

Joomla templates